Do góry nogami

Artur z synem biegli dla moich Wojtków w Maratonie.

Artur z synem

Do góry nogami. 🙂 Większość, choć nie wiem czy nie wszyscy tworzą blogi, a później ich fanpage, aby więcej osób zachęcić do zaglądania do nich.
A ja stworzyłam stronę najpierw na FB. Dlaczego?
A no kilka lat temu, a dokładnie w 2012 roku w Krakowie zorganizowaliśmy z moimi znajomymi akcję pod tytułem Dla Dwóch Takich Co ukradli Serce. Dzięki niej zbieraliśmy pieniądze na potrzeby moich niepełnosprawnych synów. W jej ramach 10 Maratończyków w Cracovia Maraton biegło właśnie dla moich Wojtków w koszulkach z logo. Byli wolontariusze z puszkami, potem mały koncert dla relaksu, a i jeszcze potańcówka z aukcją. Na potrzeby tych wydarzeń stworzyłam stronę na FB, żeby móc informować znajomych o tym co się dzieje, a i żeby dotrzeć do większej grupy osób.
A potem jakoś tak samo się potoczyło. 🙂 „Opowieści naszej mamy” czyli moje wciąż są w mojej głowie więc się nimi dzielę. 🙂
Czasem na FB dostawałam prośby o podanie strony, a ja takiej nie miałam i chyba dojrzałam do tego żeby ją założyć. Na początku może być niedopracowana za co z góry przepraszam, ale będę się starać. 🙂

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opowieści naszej mamy i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.